| Farba | Čierna |
| Dĺžka | 23.5 cm |
| Materiál | Lekársky silikón |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vodotěsnost | áno |
| Priemer max. | 4.5 cm |
| Priemer min. | 4 cm |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ dráždenie | G-bod, Pre páry, Vaginálné |
| Vibrácie | áno |
| Pulzácie | nie |
| Váha | 344 g |