Vibrátory na G-Bod Multifunkčné vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Vodotěsný | IPX7 |
| Farba | Ružová |
| Dĺžka | 22.1 cm |
| Materiál | Lekársky silikón |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vodotěsnost | áno |
| Priemer max. | 4 cm |
| Priemer min. | 3.8 cm |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ dráždenie | G-bod, Klitoriálné, Vaginálné |
| Vibrácie | áno |
| Pulzácie | áno |
| Váha | 362 g |
| Vlastnosť materiálu | Tvrdý na dotyk |
| Špeciálne funkcie | 2 vibračné motory |