Vibrátory na G-Bod Chytré vibrátory Luxusné vibrátory Vibrátory na klitoris NOVINKY Vibrátory
| Aplikace do telefonu | LELO App |
| Farba | Ružová |
| Dĺžka | 10 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Vodotěsnost | áno |
| Priemer max. | 4.2 cm |
| Priemer min. | 3.5 cm |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ dráždenie | G-bod, Klitoriálné, Vaginálné |
| Vibrácie | áno |
| Špeciálne funkcie | Mobilná aplikácie |