Novinka
Vibrátory Realistické vibrátory Silikonové vibrátory Vyhrievané vibrátory Dildá s prísavkou
| Farba | Telová |
| Dĺžka | 22 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vodotěsnost | áno |
| Priemer | 4.3 cm |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ dráždenie | Análné, Vaginálné |
| Vibrácie | áno |
| Váha | 400 g |
| Špeciálne funkcie | Diaľkové ovládanie, Vyhrievaný, Rotace |