| Farba | Ružová |
| Dĺžka | 13 cm |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Vodeodolnosť | nie |
| Vodotěsnost | áno |
| Priemer max. | 3.5 cm |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |
| Typ dráždenie | G-bod, Klitoriálné, Vaginálné |
| Vibrácie | áno |
| Váha | 388 g |
| Špeciálne funkcie | 2 vibračné motory |