Vibrátory na G-Bod Multifunkčné vibrátory Pulzátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Vodotěsný | IPX6 |
| Farba | Fialová |
| Dĺžka | 22 cm |
| Materiál | Lekársky silikón |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vodotěsnost | áno |
| Priemer | 3.5 cm |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ dráždenie | Klitoriálné, Vaginálné |
| Vibrácie | áno |
| Pulzácie | nie |
| Váha | 250 g |
| Vlastnosť materiálu | Mäkký na dotyk |
| Špeciálne funkcie | 3 vibračné motory |