Doprava zadarmo Novinka
Luxusné vibrátory Multifunkčné vibrátory Pulzátory Silikonové vibrátory Sex Machines
| Farba | Čierna |
| Dĺžka | 12 cm |
| Materiál | Silikon |
| Vodeodolnosť | áno |
| Priemer | 3.6 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ dráždenie | Análné, Vaginálné |
| Váha | 620 g |
| Špeciálne funkcie | Rotace |