Novinka
Vibrátory Lacné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory
| Farba | Ružová |
| Dĺžka | 10.5 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Vodeodolnosť | áno |
| Priemer max. | 2.9 cm |
| Priemer min. | 2.3 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ dráždenie | Vaginálné |
| Vibrácie | áno |
| Pulzácie | nie |
| Váha | 78 g |