Vibrátory Vibrátory na G-Bod Lacné vibrátory Mini vibrátory Vibrátory na klitoris
| Farba | Zelená |
| Dĺžka | 8.5 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Priemer max. | 3 cm |
| Priemer min. | 2.2 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ dráždenie | G-bod, Klitoriálné, Vaginálné |
| Vibrácie | áno |
| Pulzácie | nie |
| Váha | 96 g |