Novinka
Vibrátory na G-Bod Lacné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Farba | Modrá |
| Dĺžka | 6.8 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Vodeodolnosť | áno |
| Priemer max. | 3.1 cm |
| Priemer min. | 2.4 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ dráždenie | G-bod, Klitoriálné, Vaginálné |
| Vibrácie | áno |
| Pulzácie | nie |
| Váha | 97 g |