Vibrátory Lacné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory
| Farba | Modrá |
| Dĺžka | 12.9 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Vodeodolnosť | áno |
| Priemer max. | 3.5 cm |
| Priemer min. | 2.3 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ dráždenie | Bradavky, Klitoriálné, Vaginálné, Telo |
| Vibrácie | áno |
| Pulzácie | nie |
| Váha | 67 g |