Novinka
Vibrátory Lacné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Farba | Fialová |
| Dĺžka | 5.8 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Vodeodolnosť | áno |
| Priemer | 2.1 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ dráždenie | Klitoriálné, Vaginálné |
| Vibrácie | áno |
| Pulzácie | nie |
| Váha | 41 g |