Vibrátory Masážne hlavice Lacné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory
| Farba | Zelená |
| Dĺžka | 12.5 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Vodeodolnosť | áno |
| Priemer max. | 3 cm |
| Priemer min. | 2.3 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ dráždenie | Klitoriálné, Pre páry, Penis, Telo |
| Vibrácie | áno |
| Váha | 66 g |