Novinka
Vibrátory Masážne hlavice Lacné vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory
| Farba | Zelená |
| Dĺžka | 17.2 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Vodeodolnosť | áno |
| Priemer max. | 3.5 cm |
| Priemer min. | 1.5 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ dráždenie | Bradavky, Klitoriálné, Pre páry, Penis, Semenníky, Telo |
| Vibrácie | áno |
| Pulzácie | nie |
| Váha | 88 g |