Luxusné vibrátory Multifunkčné vibrátory Párové pomôcky Sensual play
| Farba | Fialová |
| Dĺžka | 13.3 cm |
| Materiál | Silikon |
| Vodeodolnosť | áno |
| Priemer max. | 7 cm |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ dráždenie | Bradavky, Klitoriálné, Pre páry, Vaginálné, Semenníky, Telo |
| Vibrácie | áno |
| Pulzácie | nie |
| Váha | 144 g |
| Špeciálne funkcie | 2 vibračné motory |