Análne dildá Stimulácia prostaty Obojstranná dilda Kovové dilda Termoreaktívna dilda Párové pomôcky NOVINKY
| Farba | Strieborná |
| Dĺžka | 20.00 cm |
| Materiál | Chirurgická oceľ |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vodotěsnost | áno |
| Priemer max. | 2.60 cm |
| Priemer min. | 0.50 cm |
| Typ dráždenie | Análné, G-bod, Pre páry, Vaginálné, Prostata |
| Vibrácie | nie |
| Pulzácie | nie |
| Váha | 748 g |
| Vlastnosť materiálu | Tvrdý na dotyk |