Zľava -40%
Klasické masturbátory Nevibračné Darčeky pre mužov Fleshlight
| Farba | Čira |
| Dĺžka | 11 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vodotěsnost | áno |
| Priemer max. | 4.9 cm |
| Priemer min. | 0.5 cm |
| Typ dráždenie | Penis |
| Vibrácie | nie |
| Pulzácie | nie |
| Váha | 295 g |
| Vlastnosť materiálu | Mäkký na dotyk |
Je to dosť dobrá hračka za 30eur.
Výhoda je určite skladnosť vďaka kompaktným rozmerom. Priehľadnosť je zaujímavá, ale nie potrebná.
Ľahšie sa čistí ako veľký Fleshlight.
Za zápor považujem lepkavosť materiálu v porovnaní s Fleshlight Girls.
Možno až moc kompaktný, pár cm do plusu by som uvítal.
P.S. Určite nekupujte držiak - Shower Mount, k tomuto produktu.
Potrebuješ redukciu, ktorú nikde nemajú.