Análne dildá Dildá s prísavkou Realistická dilda Termoreaktívna dilda
| Farba | Telová |
| Dĺžka | 16.5 cm |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Vodeodolnosť | áno |
| Vodotěsnost | áno |
| Priemer | 4 cm |
| Typ dráždenie | Análné, Vaginálné |
| Vibrácie | nie |
| Pulzácie | nie |
| Váha | 400 g |
| Vlastnosť materiálu | Mäkký na dotyk |