Doprava zadarmo Novinka
Masturbátory Chytré masturbátory Vibračné masturbátory Luxusné masturbátory
| Aplikace do telefonu | KooSync |
| Farba | Čierna |
| Dĺžka | 17.5 cm |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Vodeodolnosť | áno |
| Priemer max. | 4.4 cm |
| Priemer min. | 4.2 cm |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ dráždenie | Penis |
| Vibrácie | áno |
| Váha | 1305 g |
| Špeciálne funkcie | Mobilná aplikácie |