Doprava zadarmo Novinka
Masturbátory Chytré masturbátory Vibračné masturbátory Luxusné masturbátory
| Vyhřívaný | 42° |
| Aplikace do telefonu | KooSync |
| Farba | Čierna |
| Dĺžka | 14.7 cm |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Vodeodolnosť | áno |
| Priemer min. | 2 cm |
| Typ batérie | Nabíjací akumulátor |
| Napájanie | Nabíjačka |
| Typ dráždenie | Penis |
| Vibrácie | áno |
| Váha | 1051 g |
| Špeciálne funkcie | Mobilná aplikácie, Vyhrievaný |